Vévodkyně Kate je ozdobou královského dvora. Nikdy ji neuvidíte zamračenou. Rozdává úsměvy na všechny strany a miliony žen by chtěly být jako ona!

Dnes má svůj den a slaví krásných 34 let. Přejeme všechno nejlepší!

Víte, kdy se Kate narodila a jak se seznámila s princem Williamem?

Kate přišla na svět 9. 1. 1982. Narodila se jako Catherine Elizabeth Middleton. Její rodiče jsou velmi movití, a tak si mohli dovolit pro Kate ty nejprestižnější školy. Universita v St Andrews pro ni byla osudová. Seznámila se zde se svým budoucím mužem princem Williamem. Údajně si jí všiml na módní přehlídce, kde Kate předváděla.

Jejich zásnuby pak proběhly roku 2010 v Keni při romantickém výletě. Svatba se konala přesně do roka a do dne a byla to obrovská událost. Krásnější svatbu jsme neviděli. Jako z filmu. Dva roky byli bezdětní, až se to konečně podařilo. Přivítali na svět svého prvního potomka prince George. Kate si sice v těhotenství prošla nesnesitelnými stavy, ale přesto se princovi narodila sestřička Charlotte.

Kate se projevila také jako velmi talentovaná fotografka. Svou rodinu fotí zásadně sama a snímky jsou skvostné. Jestli se dočkáme ještě jednoho princátka, je zatím ve hvězdách.