Víte, že vaše oblíbená barva na vás ledacos prozradí? Schválně zjistěte, zda na vás sedí tato charakteristika! Pokud si nejste jisti, která barva je ta vaše, prostě si projeďte šatník a vezměte v potaz tu, která převládá.

Bílá

Milujete bílou barvu? Pak máte jistě velmi vyvinutou intuici. Jste pravděpodobně na svůj věk velmi moudří, humanitárně založení a idealističtí.

Žlutá

Jste vážně dost uvolnění a spontánní. Vždy se díváte do budoucnosti, a to s velkým optimismem. Nesnášíte konflikty, nepříjemnostem se vyhýbáte velkým obloukem, což je ale občas na škodu.

Modrá

Vaše duše vyžaduje hodně klidu. Můžete být šťastní, jen pokud se vám podaří dosáhnout životní harmonie. Trvalý vztah je pro vás alfou a omegou vašeho života.

Šedá

Neutrální barva. Máte problém najít si v životě cestu. Chybí vám ambice a vnitřní nasazení. Na tom se ale dá pracovat.

Zelená

Jste silná osobnost. Vytrvalost, houževnatost, odolnost – to jsou vaše dobré vlastnosti. Vy se v životě neztratíte.

Červená

Síla, impulzivnost, průbojnost, sebevědomí – to je to, co vás vystihuje. Žijete naplno, umíte si jít za svým a občas i přes mrtvoly. Svoje slabá místa nikdy neukazujete, radši nasadíte masku.

Fialová

Milovníci fialové jsou velmi oduševnělí lidé. Rádi se zajímají o ezoteriku a věří v nadpřirozeno. Ale pozor, obliba fialové barvy také může značit psychickou labilitu a emocionální nevyrovnanost.

Černá

Černá značí určitý protest. Proti věcem kolem vás, proti životu, který žijete. Máte sklony k negacím, jste pesimisté. Nepřejete si být vidět, spíš vám jde o to, splynout s davem. Často také jednáte ukvapeně.

Růžová

Lpíte na materiálních hodnotách. Peníze jsou pro vás důležité. Rozhodujete se spíš mozkem než srdcem. V kariéře budete úspěšní, horší už to bude v osobním životě.

Hnědá

Jste rodinný typ. Plození potomků a starání se o rodinný krb jsou pro vás vším. Single život vás neláká, ba naopak, ze samoty máte obrovský strach. Pocit pevné půdy pod nohama vás dělá šťastnými.

Oranžová

Máte obrovský dar komunikace. Jste taktní a diplomatičtí. Ale také velmi citliví a tím pádem zranitelní. Neotevírejte se lidem tak rychle, i když to myslíte dobře.