To, že se podle délky prstů určuje velikost mužského přirození, už asi nikoho nepřekvapí. Ovšem informace, že podle délky ukazováčku poznáte, jaký je váš zkoumaný objekt řidič, mi už přijde jako silná informace. Existují tisíce studií na toto téma a je tedy ověřené, že délka prstů určuje dost věcí.

1) Riziko infarktu

Tak to je skutečně zajímavá myšlenka. Studie z roku 2001 potvrdila, že pokud máte ukazováček a prsteníček stejně dlouhý, je u vás riziko tohoto onemocnění takřka mizivé. Pokud máte mezi těmito prsty velký rozdíl, tak bůh s vámi. Já bych už raději volala pohřebáky.

2) Jestli jste lesbička

I to, jaké jste orientace, na vás prásknou vaše prsty. A tak pokud jste se snažili vaši orientaci utajit, noste od teď palčáky, jinak je s vámi amen. V Kalifornii totiž prováděli pozorovací studii ve které se zjistilo, že lesby mají jednoznačně kratší ukazováček a delší prsteníček. To jsou věci….

3) Kolik vyděláváte

Tento poznatek byl zatím odhalen pouze u mužů, ovšem koho zajímá kolik vydělává žena. Tak tedy v roce 2013 v Cambridge bylo odhaleno, že muži s delším prsteníčkem vydělávají podstatně víc než kolegové, kterým prsteníček moc nevyrostl. Zároveň se o těchto dlouhoprstých mužů objevil sklon k větší agresivitě a touha riskovat. Sečteno podtrženo, pokud máte doma boháče, není žádná zvláštnost, že vám ji občas plácne, vždyť vzhled jeho prstů ho k tomu předurčuje.

4) Jaký jste řidič

Na tuto kuriozitku jsem upozorňovala a přijde mi velmi zajímavá. V Německu se v roce 2005 prováděla studie právě na toto téma a nejen, že vědci dospěli k názoru, že muži jsou prostě lepší řidiči, díky rozvinutější prostorové dovednosti, zajímavé je, že dospěli k názoru ohledně žen. Ženy s delším prsteníčkem jsou prý mnohem lepší řidičky, než ženy, které mají druhý a čtvrtý prst stejně dlouhý. No já nevím, osobně si myslím, že jsem skvělá řidička a strčila bych do kapsy kdejakého chlapa.