Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Co nebo KDO skutečně stojí za rozchodem Angeliny a Brada? Budete se hodně divit!

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Od ohlášení rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolie se objevilo mnoho konspiračních teorií a spekulací ohledně skutečné příčiny. Nyní ovšem vyplouvají na povrch dost hrůzné věci, které prý skutečně stojí za celou rozvodovou kauzou. A nejedná se o žádné Bradovo pití, ale o Angelinin bizarní vztah s jejím bratrem, kterého si dokonce i nastěhovala do baráku.

Angelina Jolie vždy ráda divočila a vždy byla tak trochu divná. Ať už to byla její závislost na drogách nebo šílené manželství s Billym Bobem Thortonem, vždycky na ní bylo něco špatně.

Mimo jiné to byl její příliš úzký vztah s bratrem Jamesem. Zdroj z jejich okolí uvedl, že James s rodinou prakticky bydlel a Brad toho už měl dost Už nemohl snášet až příliš blízký vztah Angeliny a jejího bratra.

Posílen alkoholem dal údajně Angelině ultimátum typu buď já, nebo on. Na to konto se strhla hádka mezi ním a synem Maddoxem, který matku vehementně bránil. Po přistání jej Angelina označila za násilníka a ochlastu a zbytek příběhu už známe. Pokud to skutečně bylo takhle, chudák Brad Jako by nestačilo, že se celou dobu musí potýkat s narážkami na vztah své ženy a jejího bratra.

Ti se svou blízkostí nikdy netajili, a dokonce se několikrát líbali na veřejnosti. Různé zdroje uvádí, že k sobě mají blíže než blízko a udržují incestní vztah. Pravdou je, že u Angeliny je asi všechno možné Chudák Brad, to mu tedy opravdu nepřejeme.

Související články

Další články