Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Co na vás práskne nepořádek, který doma máte? Je v něm zašifrovaný klíč k úspěchu!

Netřeba to zase s úklidem moc přehánět.

Nestíháte mít vždycky a za všech okolností dokonale uklizený byt a jste z toho ve stresu? Stop. Už se tím dále trápit nemusíte.

Jisté výzkumy tvrdí, že místo v domácnosti, kde se binec kupí nejvíce, výtečně ukazuje, v čem spočívá vaše skrytá síla. Chaos totiž dost často narůstá tam, kde obzvlášť vynakládáme mentální i fyzickou energii.

Pokud máte nepořádek především:

V předsíni – klíčem k úspěchu je odpočinek

Čurbes ve vstupní hale znamená, že podvědomě cítíte značný odstup mezi veřejným životem a soukromím. Chcete, aby jedno nezasahovalo do druhého, takže kupříkladu pracovní záležitosti necháváte za dveřmi. Není podstatné, jak moc jste zaměstnaní, doma toužíte po klidu.

V kuchyni – klíčem k úspěchu je přátelství

Kuchyně odráží blaho rodiny, symbolizuje domácí pohodu a nezřídka bývá centrem veškerého dění. Čím více nepořádku zde máte, tím důležitější je pro vás pečování o své blízké a utužování vztahů s přáteli. Jste dobrosrdeční a starostliví, myslíte více na druhé než na sebe.

Na konferenčním stolku – klíčem k úspěchu jsou znalosti

Jaký je nejběžnější binec na konferenčním stolku? Noviny, časopisy, knihy, mobily, dálkové ovladače pro televizi apod. Tito lidé většinou pořád vyhledávají nějaké informace, mívají klidně rozečteno i několik knih najednou, jsou zvídaví a velice se zajímají o to, co se kde děje.

Na pracovním stole – klíčem k úspěchu je kontrola

Účtenky, staré smlouvy, tiskopisy… Schováváte si každý kousek papíru, neboť se domníváte, že by se vám někdy mohl hodit? Máte na starosti rodinné finance? Osoby, co mají sklon všechno řídit, se výborně osvědčí v krizových situacích, protože dokážou mít věci pod kontrolou.

V šatní skříni – klíčem k úspěchu je šarm

Přehršle oblečení, bot a módních doplňků, jichž už máte celou sbírku, neříká, že jste marniví, ale značí to úspěch. Víte, že když chcete dosáhnout toho, co potřebujete, půjde vám to lépe, budete-li skvěle upravení. Nevnímáte to pouze jako zábavu, ale i investici do budoucnosti.

Související články

Další články