Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Co měl v ruce močící a opilý Hrdlička, než dostal od Plíškové kopačky? Zadek naší zpravodajky Nely Slovákové!

Když jde Nela pro drink, tak je v sále rušno…
+ Dalších 5 fotografií
Moderátor TV Nova Michal Hrdlička zažil divoký večer v Karlových Varech. Opil se, močil na veřejnosti, osahával holky a dostal kopačky od tenistky Karolíny Plíškové. A nejen to! Než se mu zhroutil vztah, tak to zkoušel i na naši zpravodajku Nelu Slovákovou.

Už ráno jsme vás informovali o tom, že ve Varech byla naše zpravodajka Nela Slováková (26) a že tam bylo velmi rušno. Kam se tahle brněnská divoška hne, tam to žije.

Ve Finlandia baru potkala hodně opilého sporťáka Hrdličku, který to na ni zkusil. Tento zážitek Nela zpracovávala celý den a nakonec se rozhodla promluvit.

„Stála jsem na baru. Byl tam opilej o hlavu nižší Hrdlička, který mě otravoval, když jsem čekala na pití,“ uvedla pro eXtra.cz Nela s tím, že to na ni prostě zkusil. A jelikož je Nela zadaná, tak se sporťák se zlou potázal.

A to netušil, že až se ráno probudí, že to bude ještě horší. Karolína Plíšková, se kterou Hrdlička oficiálně až do úterý randil, fotky z Varů nevydýchala a maže si sporťáka ze života.

Přitom by to šlo ukecat, že třeba jen tak tancoval…

Mohlo by vás zajímat

Další články