Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

CO MÁ TAM DOLE? Belgická modelka není ani holka, ani kluk! TYHLE SNÍMKY ŠOKUJÍ

+ Dalších 14 fotografií
Jméno Hanne Gaby Odiele (28) vám možná nic neřekne. Ale tato modelka je ve světě velmi žádanou. Je to hlavně proto, že nikdo vlastně pořádně neví, jestli je holka, nebo kluk.

„Ahoj, jsem Hanne a narodila jsem se jako intersexuální,“ říká belgická modelka Hanne Gaby Odiele (28) ve svém prohlášení, kterým se rozhodla zvýšit povědomí o této problematice. Intersexualita je biologická kombinace mužských a ženských pohlavních orgánů, určení pohlaví tedy není jednoznačné.

Během dětství podstoupila modelka několik operací, které jí způsobily bolest a problémy. Navíc byla k některým z nich v podstatě donucena. Cítila se také velmi osamělá a neměla žádné kamarády. Měla strach, že nikdo její intersexualitu nepochopí. Kvůli studu se stranila společnosti a neměla se komu svěřit.

Nyní už se nestydí a je na svoji intersexualitu hrdá! Právě proto je výjimečná a v současné době velmi žádaná. „Říkám to, protože je čas, aby toto špatné zacházení skončilo. Jsem hrdá, že můžu podporovat interakci, zatímco bojujeme za to, aby další děti netrpěly tak jako kdysi já,“ vysvětluje. Podívejte se od galerie na její šokující fotografie!

Související články

Další články