Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co komu udělali? Z hollywoodských herců se stali šílenci z blázince. Podívejte se na neuvěřitelné proměny!

Zdroj: YouTube.com
+ Další 2 fotografie
Občas se stane, že se pro účely filmu namaskuje nějaký herec k nepoznání. Ale namaskovat takhle všechny? Přesně to udělal nový film s názvem Sebevražedná jednotka, kde se z hollywoodských celebrit stali vyšinutí superhrdinové.

Příští léto vtrhne do kin film plný šílených superhrdinů. Jmenuje se Sebevražedná jednotka (Suicide squad) a je plná hollywoodských hvězd a módních ikon. Má to ale jeden háček, na plátně jsou doslova k nepoznání.

Zpěvák skupiny 30 Seconds to Mars a hvězda filmu Requiem za sen Jared Leto (43) se ve filmu představí jako Joker, tedy padouch, kterého v poslední batmanovské trilogii ztvárnil Heath Ledger (†28) A podle ukázky to vypadá, že ostudu této kultovní postavě neudělá.

Topmodelka a idol všech mužů a dívek s hustým obočím Cara Delevingne (22) svou vizáží hodně připomíná děsivou Samaru z hororu Kruh

Blonďatá roztahovačka z filmu Vlk z Wall Street a v současnosti stále obsazovanější herečka Margot Robbie (25) si podle ukázek zahraje největšího podivína. Její hrdinka se jménem Harley Quinn se bude ohánět baseballovou pálkou a olizovat mříže jako Miley Cyrus (22)

Vedle výše zmíněných se v něm představí Will Smith či Ben Affleck Film přijde do kin v srpnu roku 2016 a skupinka vyšinutých superhrdinů v něm bude bojovat na straně dobra výměnou za snížení svých trestů.

Související články

Další články