Mnoho lidí si myslí, že Leoš Mareš (38) udělal svou kariéru tak, že kdysi strašně dávno moderoval v berounském rádiu nějakou strašně pozdní show, kterou nikdo neposlouchal, a najednou se ocitl na Evropě 2 a je z něj nejlépe placený moderátor v Česku.

To mezidobí prostě jakoby u něj vůbec neexistovalo, jelikož se na výsluní drží tak dlouho, že už si nikdo nepamatuje, že by mu to někde vůbec nešlo. Například, a to nás hodně překvapuje, jsou i lidé, kteří si ani nepamatují, že kdy moderoval slavnou hitparádu Eso!

Na Nově mu tehdy dali velkou zelenou, protože jak sám Mareš přiznává, zrovna moc dobře tam nezačal. V roce 1997, když mu bylo jednadvacet, si doslova zkusil Snídani s Novou, a to slovo zkusil je zde na místě, neboť ho vyhodili po prvním dnu.

Mareš, který je zrovna v tuhle chvíli na dovolené v Americe, zavzpomínal na výročí svého neúspěchu krutopřísnou fotkou, kterou si hodil na Instagram s komentářem, že přesně před sedmnácti lety poprvé moderoval v televizi. Jsme rádi, že uplynulo tolik vody a Leoš to teď nosí dospěle na Oldřicha Nového, má nové zuby a nejspíš i nový nos, trhá si obočí a prostě vůbec mu roky sluší, protože upřímně – Faltýnová by se tedy po něm ani neotočila.