Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Co je to za plastikovou kreaturu? Tohle byl, prosím pěkně, nejkrásnější muž Hollywoodu!

Tomuhle se fakt nedá věřit.
+ Další 4 fotografie
V 80. letech byl tenhle chlápek neuvěřitelný kusanec. Ženy z celého světa po něm šílely a dobrovolně mu lezly do postele. Jenže pak mu jeblo v hlavě, frčel v drogách, alkoholu a chtěl být ještě krásnější. Podstoupil proto plastiku, která mu sexy tvář neuvěřitelně zfušovala. Kdo je to? To nám jen těžko uvěříte. Sami jsme totiž nemohli uvěřit vlastním očím.

Tak se podržte, protože tohle není nikdo jiný než Mickey Rourke (62). Vážně. Nekecáme. Sami jsme tomu nemohli uvěřit. Jasně, pamatujeme si ho jako sexy mladíčka, frajera z erotického thrilleru 9 a ½ týdne, pamatujeme si i jeho snímky, kdy začal fetovat a utápět se v alkoholu, dokonce si ho vybavíme, když si nechal udělat plastiku, vyplnit vrásky, čehož bude asi do konce svého zpackaného života litovat.

Na svoji zbídačenou tvář se už zřejmě nemohl dívat do zrcadla, tak podstupoval další a další plastiky, které z něho udělaly karikaturu. Vypadá, jako byste zkombinovali rysy Gerarda Depardieu (především nos) a „Gedžitku“ z animáku Rychlá rota.

Mickey, Mickey, ty jsi to dopracoval. Že se ti ty steroidy, cos potají bral kvůli roli ve snímku Wrestler, vrazily do hlavy?

Podívejte se do galerie, jak se Rourke měnil.

Mohlo by vás zajímat

Další články