Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Co je moc, to je příliš: Nejšílenější jméno roku má miminko z Litomyšle. Tohle rodičům neodpustí!

ilustrační foto
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
S tím, že někteří novopečení rodičové při výběru jména pro potomka příliš nepřemýšlejí, se setkáváme dnes a denně. Vítězové ale mohou být jen jedni. A Viviene s Josefem z Litomyšle to letos vyhráli na celé čáře. Svému synovi zadělali na celoživotní utrpení!

Někdo si s tradičními jmény jako Adam, Tomáš nebo David zkrátka nevystačí. Třeba taková Gwyneth Paltrow se s tím nemazala vůbec a dceru pojmenovala Apple (jablko). Pořád to ale není nic proti rodičům z české Litomyšle!

Ti svému synovi vybrali jméno podle slavné švýcarské značky hodinek. Rolex Lakatoš se narodil letos v září a ještě netuší, jak to bude mít v životě těžké. Posměch bude sklízet ve školce, škole i v práci.

Těžko říct, co rodiče k takové volbě jména vedlo. Mít v oblibě nějakou značku je moc fajn, ale jenom dokud tím někomu nezpůsobujete utrpení. A u dětí to platí dvojnásob. Chudák Rolex, na základce bude terčem otravných i zlých vtípků. Pokud bude rozumný, tak se však nechá posléze přejmenovat, a to i při vší úctě k rodičům.

I když je na tom Rolex hodně špatně, rozhodně není sám. Tady je dalších 10 jmen, u jejichž vymýšlení dělali rodiče všechno kromě přemýšlení.

Související články

Další články