Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co je malé, to je sexy: Krásná Keira Knightley nemá s nahotou žádný problém

Britská herečka je považována za vůbec jednu z nejkrásnějších žen.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Sice se zdá, že na první pohled nemá co ukazovat, ale možná právě proto patří Keira Knightley (28) k herečkám s největší frekvencí odhazování svršků. Ačkoliv se může chlubit „jenom“ pevnými jedničkami a velmi hubenou, pro někoho až anorektickou postavou, právě tohle z ní dělá jeden z největších sexsymbolů dnešní doby.

A paradoxně se víc líbí ženám než mužům. Není divu, v diktátu dnešní módy jí můžeme jen závidět, s pětačtyřiceti kily si totiž na sebe může obléct cokoliv a zvláště to, co vypadá skvěle na figuríně v obchodu a každá jiná normální lidská bytost v tom vypadá jak hroch.

Keira se prostě ukazuje ráda a šílí po ní hlavně návrháři, na spoustě obálek tak bývá polonahá, šikovně skrývající přímou nahotu, ale o to víc láká. Ve filmu je to skoro stejné. Keira a průsvitné šaty, pod nimiž jsou vidět bradavky. Nahá Keira a kamera chytře zabírající jen část těla nebo skvělých zad.

Herečka prostě ví, jak probudit fantazii a udělat přednost z toho, co je její největší nedostatek. I když… ne vždycky jsou velká prsa požehnáním.

Související články

Další články