Klaudia Chlustinová se proslavila před několika lety v reality show Hotel Paradise. Jako jediná z mála měla v téhle soutěži alespoň trochu inteligence, nadhledu a nepotřebovala se projevovat za každou cenu jako její kolegyně.

Možná právě proto byla tak neoblíbená. Ono když se skloubí krása a inteligence, tak to u ostatních holek nevyvolá příliš nadšení. I když v soutěži působila jako křehká a tichá dívka, v reálu to byla pěkná divoška, která nafotila sérii odvážných fotek.

Na televizních obrazovkách vystupovala jako blonďatý andílek, ale svou minulost neschovala ani pod jinou barvu vlasů. V roce 2007 nafotila hodně odvážné fotky ještě jako brunetka. Klaudia byla v té době hodně mladinká a focení si opravdu užívala, takže to nebyl nějaký rozmar z mládí. Navíc není na nich nic hrozného, za co by se měla stydět, jde o sérii poměrně vkusných aktů.

Momentálně se tahle rajda hodně uklidnila. Již není nikde vidět, stáhla se do pozadí a užívá si svého soukromí. Nyní se stará o svoji nádhernou holčičku a je vzornou mámou. Holt už vyrostla a vyřádila se.