Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Co dnes dělá účastnice Hotelu Paradise, která jako LOLITKA nafotila HANBATÉ fotky? Budete se divit!

To je kočka!
+ Dalších 13 fotografií
Před pár lety probíhala reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála Nela Slováková. Vzpomenete si ale na další účastníky této soutěže? Jednou z nich byla půvabná Klaudia Chlustinová, která má za sebou pěkně peprnou minulost. Jak dnes vypadá a co vůbec dělá?

Klaudia Chlustinová se proslavila před několika lety v reality show Hotel Paradise. Jako jediná z mála měla v téhle soutěži alespoň trochu inteligence, nadhledu a nepotřebovala se projevovat za každou cenu jako její kolegyně.

Možná právě proto byla tak neoblíbená. Ono když se skloubí krása a inteligence, tak to u ostatních holek nevyvolá příliš nadšení. I když v soutěži působila jako křehká a tichá dívka, v reálu to byla pěkná divoška, která nafotila sérii odvážných fotek.

Na televizních obrazovkách vystupovala jako blonďatý andílek, ale svou minulost neschovala ani pod jinou barvu vlasů. V roce 2007 nafotila hodně odvážné fotky ještě jako brunetka. Klaudia byla v té době hodně mladinká a focení si opravdu užívala, takže to nebyl nějaký rozmar z mládí. Navíc není na nich nic hrozného, za co by se měla stydět, jde o sérii poměrně vkusných aktů.

Momentálně se tahle rajda hodně uklidnila. Již není nikde vidět, stáhla se do pozadí a užívá si svého soukromí. Nyní se stará o svoji nádhernou holčičku a je vzornou mámou. Holt už vyrostla a vyřádila se.

Mohlo by vás zajímat

Další články