Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co čeká Kramného ve vězení? Hromadné znásilňování a bití na denním pořádku! A to ještě není vše!

Lízání bot a znásilňování je na denním pořádku. Vraždy dětí se tam
neodpouštějí.
Zdroj: archiv

V současné době Kramný sedí pěkně v teple ve vazbě. To se ale může rychle změnit v případě, že se prokáže jeho vina z vraždy manželky a dítěte. Ve vězení ho čeká peklo na zemi. Hromadné znásilňování, bití, lízání bot, to je v takovém ústavu na denním pořádku a děje se to pod tichým souhlasem dozorců.

Informace o tom, co ve vězení můžou očekávat vrahové dětí, poskytl pro deník Blesk recidivista Jaroslav P. (56), který strávil za mřížemi téměř 20 let a dobře ví, že vražda dítěte se tam neodpouští.

„Udělají si z něj děvku, taky se tomu říká fena. Podle toho, kde bude sedět. Budou ho hromadně znásilňovat, čtyři chlapi ho někde v umývárně přidrží a pár dalších se na něm zezadu vystřídá,“ řekl zloděj a násilník.

Podle Jaroslava. P nečekají Kramného žádné pěkné vyhlídky. Bude muset ostatním sloužit, lízat jim boty a jako vrah dítěte se může těšit na pravidelné bití. „S těmito lidmi tam nemá soucit nikdo,“ dosvědčuje recidivista.

Související články

Další články