Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Cítíte se pod psa? Těchto 7 otázek vás vytrhne ze smutku a nasměruje na správnou cestu

Zdroj: achiv
+ Další 2 fotografie
Lifestyle
Na podzim se asi každému stane, že chmurné dny bere trochu hůře, než když je slunečno a teplé počasí. V dnešní uspěchané době se tedy ani nelze divit, že každý občas sklouzne do deprese. Cítíte se pod psa a podzimní deprese se vám bohužel nevyhnula obloukem? Nezoufejte.

Pokud připomínáte v tomto sychravém období spíš uzlíček nervů a máte problém usnout, máme pro vás několik tipů, jak na tento problém vyzrát! Jste citliví na počasí a cítíte se v těchto dnech jako tělo bez duše? Problém hledejte ve vaší psychice.

Sychravé počasí a brzké stmívání vás snadno mohou dostat do deprese. Únava, stres a špatná nálada, co dělat, když už nevíte kudy kam? Máme pro vás pár tipů, jak se nenechat tímto obdobím převálcovat. Stačí, když si odpovíte na pár jednoduchých otázek, které vám ukáží, že nic není tak černé, jak to na první pohled vypadá.

  1. Ovlivňuje nějaká osoba to, jak se právě cítím? Pokud ano, snažte se s touto osobou být co nejméně v kontaktu.
  2. Co přínosného mohu v této situaci pro sebe udělat? Chcete zalézt na chvíli do postele? Udělejte to, pak z ní ale vylezte…
  3. Co mi udělá dobře? Dobrá kniha, posezení v kavárně nebo procházka parkem? Dopřejte si cokoliv, co budete chtít.
  4. Budu čekat, až se můj život ustálí, nebo na sobě začnu pracovat již nyní? Nečekejte na zítřky a začněte jednat již dnes.
  5. Bere mi nějaká situace energii? Snažte se zaměřit více na sebe a uvidíte, že se vám uleví.
  6. Poslouchám svou intuici? Pokud se zaměřujete jen na svůj rozum, zkuste nahlédnout také do své duše.
  7. Cítím se opravdu šťastný? Zní to jako klišé, ale je to tak. Změňte svoje myšlení a úhel pohledu. Na každé věci se dá najít něco pozitivního.

Mohlo by vás zajímat

Další články