Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Čistě ženský pohled na svět: Tohle je 7 nejvíc sexy druhů chlapů. Najdete se mezi nimi?

Ženské touhy jsou pro život poněkud nepraktické…
Zdroj: achiv

Proti gustu žádný dišputát. Ale jsou zkrátka jisté zákonitosti, které se jen tak obejít nedají. A jako muže budou vždy přitahovat ženské míry 90–60–90, nás ženy bude vždy přitahovat těchhle 7 maskulinních skupin, kterým po celé dlouhé generace absolutně podléháme.

1) Muzikanti

Muž na podiu vysílá tak silný druh energie nadsamce, že je ve výsledku úplně jedno, jestli vypadá jako ošklivější bratr Micka Jaggera a jeho IQ dosahuje smutného podprůměru. Předesíláme, že je nám úplně fuk, jestli je to zpěvák, kytarista, bubeník nebo jen zaříkávač koní. Idoly zkrátka byly, jsou a budou a my je nekriticky milujeme!

2) Sportovci

Hra svalů a vůně testosteronu? Která žena během svého života alespoň jednou nepodlehla sportovci, tak buď lže, nebo mu do roka a do dne podlehne!

3) Intelektuálové

Co nemají ve svalech, mají v hlavě. A pokud jsou opravdu dobří, zvládnou „ukecat“ každou, kterou si usmyslí. Redakčně vyzkoušeno a statisticky doloženo.

4) Dobrodruzi

Cestuje po světě, jezdí stopem, skáče s padákem, stříká graffiti, čas od času má nějaké to zranění nebo oplétačky s policií, ale pokaždé zmizí beze stopy… Tisíckrát si můžeme opakovat, že tenhle jedinec není do života, ale po tisící první se vedle něj stejně probudíme, abychom ráno zase třískaly hlavou do zdi, že už nikdy víc!

5) Milionáři

Ať už to chcete slyšet, nebo ne, peníze jsou sexy a zlatokopky rozhodně nejsou ohroženým druhem!

6) Hédonisté

Člověk, který si umí užívat života, dobrého jídla, krásy a všech dalších radovánek, dokáže obvykle uspokojit i tu nejnáročnější ženu. Jediným problémem je u něj snad jen fakt, že ke svému neskonalému potěšení mu jedna žena nikdy stačit nebude.

7) Hajzlíci

S tímhle smutným faktem se snažíme bojovat, jak to jen jde, ale je to marné. Nás ženy budou prostě vždycky mnohem víc přitahovat „špatní kluci“, ze kterých se marně budeme snažit udělat ty hodné… Koneckonců, zeptejte se svojí máti, kterého chlapa ve svém životě nejvíc milovala!

Související články

Další články