Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Čína jednoznačně vede ve vytváření bizarních virálních výzev: Přidáte se k téhle srdíčkové i vy?

Čína jede!
Zdroj: weibo
+ Další 2 fotografie
Může se zdát, že lidé v Číně se nenudí, ale opak je nejspíš pravdou. Právě zde totiž vznikla nová srdíčková výzva. Ta ovšem není pro každého, splnit ji mohou očividně jenom vyvinutější děvčata.

‚Heart-shaped breast challenge‘ vznikla na začátku tohoto týdne, když jedna Číňanka při live streamu chtěla upoutat pozornost a přiložila si prsty ve tvaru srdce na prso. Výzva se okamžitě chytla na čínské sociální síti Weibo, která se podobá Twitteru.

Není přesně jasné co kromě upoutání pozornosti má výzva za účel, ale zdá se, že bizarnosti se meze nekladou, především v Číně pak ne.

Navíc je patrné, že tuto výzvu je možné podpořit pouze v případě, že máte vyvinutější hrudník. Pokud jste totiž plochá jako žehlící prkno, asi toho do tvaru srdéčka moc nezmáčknete. Pak je také otázkou, jak velkou máte odvahu. Jestli k výzvě přimáčknete i vlastní bradavku či nikoliv.

Tento bizár získal na sociálních sítích téměř dva miliony kliknutí. Pokud si pamatujete na one finger challenge, vypadá to, že ta srdíčková jí trochu šlape na paty.

Související články

Další články