Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Čí jsou to nožky? Jedna celebrita je má tlusté jako dva buřtíky a druhá se pyšní jejich nekonečnou délkou!

Které nožky se líbí vám?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 47 fotografií
Hvězdy českého šoubyznysu se rády ukazují a někdy toho odhalí víc, než bychom potřebovali vidět. Zatímco jedna se pyšní naprosto dokonalou postavou a nohama dlouhýma až do nebes, tak druhá by je nemusela ukazovat až v tak krátkých sukních. Její nohy totiž připomínají dva malé buřtíky. O koho se jedná?

Modelka Diana Kobzanová je v prvé řadě matkou a přítelkyní. Všechno ostatní hodila až na duhou kolej. I když se v Česku moc neukazuje, tak u příležitosti předávání ceny Zlatá hokejka se v Praze mihla se svým přítelem, hokejistou Michalem Frolíkem.

Někteří tvrdí, že Diana vedle svého přítele, s nímž má dceru Ellu, rychle stárne. My si to ale rozhodně nemyslíme. Diana vypadá pořád úchvatně a čím je starší, tím je hezčí. Zkrátka zraje jako víno.

Na předávání ceny Zlatá hokejka ukázala nekonečně dlouhé nohy, na které by měla mít zbrojní pas. Tyhle nožky patří jednoznačně k nejkrásnějším v českém šoubyznysu. To ale bohužel nemůžeme říct o nožkách Ewy Farne (23).

Ta je sice se svou korpulentnější postavou zcela spokojená a nestydí se za ni, což chválíme, ale v nošení ultra krátkých sukní by měla zvolnit. Její nohy totiž vypadají jako dva malé buřtíky, což nebudí zrovna nejlepší dojem.

Související články

Další články