„Ta přece nemohou být její!“ znělo z jednoho tábora. „A proč by jako ne?“ odporoval prvnímu ten druhý. Pro rozsouzení se nakonec fanoušci museli obrátit na skupinu lidí, která do té doby ještě nikdy nebyla nikomu prospěšná.

Na úchylné filmové fanatiky, kteří mají dokonalý přehled v tom, kdy a v čem ukázala jaká herečka prsa.

Ti tak rychle světu sdělili, že Lena už prsa ukázala v roce 1992 ve filmu Waterland, v roce 1994 ve filmu Fair Game, v roce 1995 ve filmu Loved Up, v roce 1997 ve filmu The Hunger, v roce 1997 ve filmu Mrs Dalloway, v roce 2000 ve filmu Aberdeen, v roce 2001 ve filmu The Parole Officer, v roce 2006 ve filmu 300 a v roce 2008 ve filmu The Broken.

Po naprosto zbytečném výčtu pak světu sdělili, že její prsa to prostě vážně nebyla.

To přiznali i tvůrci Hry o trůny a prstem ukázali na začínající herečku Rebeccu Van Cleave, která v rozhovoru prozradila, že by chtěla, aby jí v příští roli byla vidět hlava. Rozumný požadavek, ne?

Zároveň prozradila, že natáčení působivé scény trvalo tři dny. Rebecca během nich musela chodit nahá mezi stovkami komparzistů, kteří po ní házeli zkažené jídlo.

To není úplně nejpříjemnější start herecké kariéry. O to více ale Rebecce přejeme, aby dostala šanci v nějaké větší roli.