Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chystáte zítra v garáži kalbu se sudem a chcete překvapit? 5 českých hvězd, které letos nemají na Silvestra kšeft!

Vydra s Klusem žádnou diskošku zatím neurvali. Klus má vyděláno, ten
plakat nemusí.
Zdroj: herminapress.cz

Když vám nějaká hvězda vypráví, že si chce poslední den v roce užít s rodinou a v klidu, pak to v překladu znamená, že nepřišel kšeft, kvůli kterému jde rodina na lusknutí prstů stranou.

Silvestr znamená dvojitý honorář, což znamená, že ne všichni se dostanou k žranici, ale ti, co hodují, se pak mohou 14 dnů flákat.

Pokud máte v kasičce volných padesát tisíc až čtvrt mega (týká se jen Kluse, a to by to ještě musel být Silvestr v týpí a hodně alternativní a plný volné lásky a vůbec všeho), zvažte angažování některé z českých hvězd, které zatím zoufale čekají na telefonát pořadatele, který na poslední chvíli shání půlnoční překvápko (ani já nic zatím nemám,pozn. aut.).

Jedna z nejžádanějších tuzemských moderátorek současnosti Tereza Kostková (38) je zatím na Silvestra odkázána na túru s přáteli na jistý zámek ve Středočeském kraji a večer bude trávit s manželem (pokud je režisér Kracík stále jejím manželem a nekecá) a synkem Toníčkem, tedy žádná hitparáda.

Vašek Vydra má přes den dvoják v Divadle Bez zábradlí, ale večer by vám pár frků + slavnostní přípitek odmoderovat zvládl. V divadle si vydělá za dvě představení tak desítku před zdaněním, a to ještě možná. Tak co mu ten večer trochu vylepšit? Podle nás je to o třiceti tisících a noclehu, zavolejte, bude rád.

Ivana Jirešová bude doma v Liberci slavit s přáteli: "Nový rok přivítám podobně jako v několika minulých letech – s přáteli v Liberci. Pokud bude sníh, s chutí si zalyžuji, pak se pustíme do čmuchtění nejrůznějších laskomin a večer propukne domácí zábava. Do hospody rozhodně nepůjdeme, party na Silvestra je nejlepší v partě a doma. O půlnoci bouchneme šampáňo a vypustíme balónek štěstí. Rachejtle a petardy jsme z bezpečnostních důvodů zavrhli, ale na ohňostroj se podívat půjdeme. A protože nejsem noční motýl, pravděpodobně kolem jedné skončím na divanu.

No a druhý den počítám s tím, že bych vyrazila na Novoroční pochod," nastiňuje herečka svůj brutálně pařmenský plán na poslední den v roce. Kšeft v tom výčtu žádný nevidíme.

Jediný Tomáš Klus (28) to myslí vážně s tím, že ten čas věnuje nejbližším. Protože letos vydělal jen bambilion, odlétá s rodinou k moři a do práce se reálně chystá až za měsíc. Toho nezlomí asi nic, leda další bambilion, a to by musel pořadatel chystat hodně alternativní akci v týpí na venkově. Karel Gott (75) ho v kasinu na Rozvadově dostane, ostatní aktéři tohoto textu čekají, až jim zavoláte.

Související články

Další články