Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Chystají se křtiny prince George. Zde je 5 tipů eXtra.cz, kdo mu půjde za kmotry

Zdroj: archiv

Královská rodina oznámila datum křtin prince George (0). Je to minimálně stejně významná událost jako jeho narození a britský bulvár už nyní spekuluje o tom, kdo půjde princátku za kmotry. A jako tradičně eXtra.cz ví nejlépe, kdo to bude.

1) Mr. Bean

Mají ho rádi děti i dospělí. Jeho představitel Rowan Atkinson je navíc rytíř, závodí v autech a je vystudovaný inženýr. Rapidně by svým přikmotřením zvýšil průměrné IQ královské rodině.

2) Elton John

Další britský sir a navíc hitmaker. Toto označení sice ponižuje fakt, že se jím ohání i Michal David (53), ale každý, kdo má hudební vkus, ví, že český diskotáta je oproti Eltonovi něco jako kostelecké párky v konzervě proti steaku z argentinského býčka. Kdyby Elton neměl nápady, může přinejhorším zrecyklovat Candle in the wind, co hrál na pohřbu Georgově babičce Dianě. Královně by ale mohlo vadit, že kmotr jejího vnuka je gay.

3) David Beckham

Fotbalista, který je v Británii stejné národní kulturní dědictví jako u nás Helenka Vondráčková, byl i na svatbě Williama a Kate. Na fotkách by se vyjímal a jakožto kmotr by mohl malého prince trénovat ve fotbale. A pokud by malé dítě odmítalo poslouchat, může ho strašit fotografií své usmívající se ženy Victorie.

4) Pete Doherty

Sice nemá zuby, ale má dobré srdce a velký hudební talent. Britský zpěvák, který toho za život vyšňupal tolik, že by z toho sjezdovky v Krkonoších mohly žít i několik sezon, je sice věčně trochu v rauši, ale je to ryzí umělec 21. století, který by přinesl obřadu a celé královské rodině do života trochu rock'n'rollu. A drog.

5) Zadek Pippy Middleton

Podle nás nejlepší volba. Dobře vypadá, nebude do ničeho kecat a je dost populární.

Související články

Další články