Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Chystá se snad na filmy pro dospělé: Nejkrásnější tenistka světa už ukázala ODHALENÁ ŇADRA I ZADEČEK, s čím přijde příště?

To je ale kočička.
+ Další 3 fotografie
Její sportovní kariéra sice stagnuje, ovšem to se na jejím vzhledu nijak negativně neodráží. Spíše naopak. Kanaďanka Eugenie Bouchard (22) je krásnější snad den ode dne. Navíc je hodně sebevědomá a své křivky se nebojí ukázat všem svým fanouškům!

Poslední měsíce se jí tenisově nedaří, žebříčkově upadá a nenaplňuje tak svůj potenciál. Bývalá wimbledonská finalistka se tak na sebe snaží upozornit i jinak než po sportovní stránce. Vystavuje se na sociálních sítích a je evidentní, že to není žádná stydlivka.

Eugenie je považována za jednu z nejkrásnějších tenistek na světě a tyhle snímky to jen podtrhují. Ukazuje na nich totiž naprosto dokonale vytvarovaný zadeček a na sportovkyni poměrně velká prsa. V každém případě se není čemu divit, že její počet sledujících na Instagramu už je přes jeden milion!

U Kanaďanky platí, že čím více prohrává, tím více sexy fotky na sociálně sítě dává. Ač nejsme nepřející, tak v tomhle případě si přejeme, aby jí nevyšel start následující sezony a přidala další odhalené fotky, protože se rozhodně je na co koukat!

Mohlo by vás zajímat

Další články