Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Chyby v pohádce S čerty nejsou žerty. Které to jsou?

Čert Janek v podání Ondřeje Vetchého si jde zrovna pro Dorotu Máchalovou.
Zdroj: facebook.com
Oblíbená pohádka S čerty nejsou žerty se objeví na televizních obrazovkách zpravidla na Vánoce nebo Velikonoce. A všichni se na ni rádi podíváme. Věděli jste ale, že jsou ve filmu i dvě chyby? A tušíte jaké?

Někdy stačí jen malý přešlap někoho z týmu a povede se něco, nad čím pak diváci kroutí hlavou. A bohužel se to nevychytá hned v zárodku. Někteří si ale žádných chyb nevšimnou. Jak jste na tom vy?

Přísný Lucifer v podání Karla Heřmánka na konci pohádky láká princeznu Danu Bartůňkovou do pekla. Když vystupuje z kočáru, má v ruce červenou kazetu na šperky. Jenže na plese má pak zase kazetu úplně jinou. Když ji ukazuje Angelině alias Daně Bartůňkové, kazeta není na šperky, ale na zbraně. Kde se stala chyba?

Další chybu ve filmu lze vidět hned na první pohled. Princezna Adélka se dívá Petru Máchalovi do vězeňské cely a nese mu jídlo. Nejdřív se přes mříže s Vladimírem Dlouhým (†52) dívají do tváře a povídají si. Zanedlouho ale Adélka pod oknem zpívá a mříže má vysoko nad hlavou. Na Petra by tak nemohla dohlédnout. Všimli jste si někdy těchto chybiček?

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy