Fakt, že nikdo není dokonalý, je naprosto nezvratný. Všichni se během svého života učíme dělat kompromisy, odpouštět a přehlížet drobné chyby. My ženy už dávno netoužíme po princích na bílých koních (co bychom s nimi taky dělaly), ale čas od času si zasteskneme po mužných atributech, o kterých se píše v knihách z dob minulých a o kterých nám vyprávěly naše babičky. Po několika velice důvěrných hovorech jsme se rozhodly, že pánům předložíme seznam 5 největších chyb, kterých se v současné době dopouštějí, a tak ztrácejí v našich očích svůj mužný potenciál a spolu s ním i naši důvěru v jejich mužství!

1) Selfie fotky a další „tuning“ Facebooku

Nedochází vám, že nakrůcání se před zrcadlem a potřeba obdivných pohledů je ryze ženskou záležitostí? Nemáme problém s tím, že čas od času zveřejníte, jak jste se o víkendu opili s kámoši nebo že jste dali nějaký geniální trik na prkně, ale prosíme, neponižujte sebe i nás sbíráním lajků u své nové „profilovky“!

2) Vybíravý „food fašismus“

Proti gustu žádný dišputát… Ale jako jestliže nejíte celer, mrkev, rajčata, kopr, pažitku a cibule vás nadýmá, vaše maminka ví, že nemáte rádi kmín, a poslední dobou jste navíc vegani, frutariáni a vitariáni… Nedivte se, že vás pošleme k šípku. Vybíravost v jídle je naprosto asexuální!

3) Zženštilost

Uznáváme, že v dnešním feminizovaném světě je těžké udržet si svou mužnost, ale když slevíte z určitých svých podivných návyků, ženský svět vám padne k nohám. Pro začátek by stačilo, kdybyste netrávili v koupelně 3 hodiny denně, neutráceli majlant za kadeřníka, kosmetiku a značkovou garderobu, ale čas od času nám ukázali, že třeba umíte přibít hřebík, řídit dodávku nebo nás pořádně pevně chytit kolem pasu!

4) Davová psychóza

To, co platí v ženském kolektivu, platí v mužském dvojnásob. Jestliže všichni kluci z party mají holku, musí si ji najít i ten poslední vlk samotář. Jakmile však začne parta trávit zase společné chvíle v baru nebo na fotbale, necháváte se strhnout, aby vám náhodou nic neuteklo. Stejné je to ale například i s tikáním biologických hodin. Tenhle trend postihuje nejen ženy, ale i muže po třicítce.

5) Lži a pózy

Pokud jsme si vás vybraly, byl v tom nějaký vyšší princip – nazývejme jej třeba ženská intuice. A proto od vás dál neočekáváme žádné nadpřirozené schopnosti ani nevyčerpatelné finanční zázemí. Mnohem lepší je, když s námi budete jednat na rovinu, než abychom se po roce dozvěděli, že tajně kouříte při venčení psa nebo máte pod postelí ukrytou sbírku časopisů Médi Pusíka.