Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Chybovat je lidské a odpouštět ženské! Tohle je 5 zásadních chyb, kterých se muži dopouštějí!

Vy si to asi neuvědomujete, ale tímhle nás strašně odpuzujete!

Fakt, že nikdo není dokonalý, je naprosto nezvratný. Všichni se během svého života učíme dělat kompromisy, odpouštět a přehlížet drobné chyby. My ženy už dávno netoužíme po princích na bílých koních (co bychom s nimi taky dělaly), ale čas od času si zasteskneme po mužných atributech, o kterých se píše v knihách z dob minulých a o kterých nám vyprávěly naše babičky. Po několika velice důvěrných hovorech jsme se rozhodly, že pánům předložíme seznam 5 největších chyb, kterých se v současné době dopouštějí, a tak ztrácejí v našich očích svůj mužný potenciál a spolu s ním i naši důvěru v jejich mužství!

1) Selfie fotky a další „tuning“ Facebooku

Nedochází vám, že nakrůcání se před zrcadlem a potřeba obdivných pohledů je ryze ženskou záležitostí? Nemáme problém s tím, že čas od času zveřejníte, jak jste se o víkendu opili s kámoši nebo že jste dali nějaký geniální trik na prkně, ale prosíme, neponižujte sebe i nás sbíráním lajků u své nové „profilovky“!

2) Vybíravý „food fašismus“

Proti gustu žádný dišputát… Ale jako jestliže nejíte celer, mrkev, rajčata, kopr, pažitku a cibule vás nadýmá, vaše maminka ví, že nemáte rádi kmín, a poslední dobou jste navíc vegani, frutariáni a vitariáni… Nedivte se, že vás pošleme k šípku. Vybíravost v jídle je naprosto asexuální!

3) Zženštilost

Uznáváme, že v dnešním feminizovaném světě je těžké udržet si svou mužnost, ale když slevíte z určitých svých podivných návyků, ženský svět vám padne k nohám. Pro začátek by stačilo, kdybyste netrávili v koupelně 3 hodiny denně, neutráceli majlant za kadeřníka, kosmetiku a značkovou garderobu, ale čas od času nám ukázali, že třeba umíte přibít hřebík, řídit dodávku nebo nás pořádně pevně chytit kolem pasu!

4) Davová psychóza

To, co platí v ženském kolektivu, platí v mužském dvojnásob. Jestliže všichni kluci z party mají holku, musí si ji najít i ten poslední vlk samotář. Jakmile však začne parta trávit zase společné chvíle v baru nebo na fotbale, necháváte se strhnout, aby vám náhodou nic neuteklo. Stejné je to ale například i s tikáním biologických hodin. Tenhle trend postihuje nejen ženy, ale i muže po třicítce.

5) Lži a pózy

Pokud jsme si vás vybraly, byl v tom nějaký vyšší princip – nazývejme jej třeba ženská intuice. A proto od vás dál neočekáváme žádné nadpřirozené schopnosti ani nevyčerpatelné finanční zázemí. Mnohem lepší je, když s námi budete jednat na rovinu, než abychom se po roce dozvěděli, že tajně kouříte při venčení psa nebo máte pod postelí ukrytou sbírku časopisů Médi Pusíka.

Související články

Další články