Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chudáka s hrníčky vyždímali na maximum. Pohlreichův kuchtík trhal rekordy!

Tento díl reality show Ano, šéfe! se Primě velmi vyplatil.
Zdroj: FTV Prima
Jmenuje se Pavel Bureš a babičce ukradl řetízek. A pak ho omylem dal do jiného hrníčku. On z toho má ostudu, Prima z toho má rekordní čísla. Tak už to v médiích prostě chodí.

Když produkujete jakoukoliv reality show, tak v koutku duše doufáte, že narazíte na idiota, který vám vystřelí sledovatnost do astronomických čísel. Samozřejmě se to nepovede vždy, ale když se zadaří, tak je to bomba.

Primě se podařilo díky show Ano, šéfe! objevit kuchtíka, který babičce ukradl zlatý řetízek. A pak ho dal omylem do jiného hrnku.

Bylo jasné, že díl, kdy na sebe narazí naivní kuchtík a kuchařský mág Pohlreich (58), bude hodně sledovaný. A předpoklady se naplnily.

Rekordní sledovanosti dosáhla premiérová epizoda Ano, šéfe!, kterou proslavil úsměvný příběh ukradeného řetízku. Ten přilákal k obrazovkám 613 tisíc diváků starších 15 let a stal se ve sledovaný den nejúspěšnějším nezpravodajským pořadem na Primě. Zároveň je to nejvyšší sledovanost pořadu Ano, šéfe! od roku 2012, píše Prima ve své tiskovce.

Primě gratulujeme a pevně věříme, že se časem podaří narazit na nějaké další individuum, které kluka, co ukradl řetízek, strčí do kapsy.

Související články

Další články