Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chudák Karel Gott: Nebezpečný šílenec v noci na dnešek postřelil muže v herně na Zbraslavi, údajně se měl ohánět tím, že je Mistrův příbuzný!

Střelec je od pohledu kompetentní k vlastnictví kvéru.
Zdroj: www.tisen.tv

Pražská Zbraslav byla v noci na nohou. V herně v ulici K Výtopně se po sporu dvou mužů střílelo. Na zemi zůstal ležet několikanásobně postřelený muž se středně těžkými poraněními v horní polovině těla, zatímco přijíždějící policisté pacifikovali opilého agresora s pistolí v ruce.

Ten měl podle několika svědků na místě činu o sobě v minulosti tvrdit, že je „synovcem Karla Gotta“, což je podle prvotních zjištění eXtra.cz nesmysl. Informaci však mělo na místě zprostředkovat více lidí, údajně včetně obsluhy herny, a Mistra proto možná čekají perné chvilky.

Policie bude vydávat oficiální prohlášení až za pár desítek minut, eXtra.cz přesto získalo předběžné vyjádření: „Na lince 158 přijal ve 2.42 ráno operační důstojník informaci o potyčce dvou mužů v ulici K Výtopně na Zbraslavi, která měla vygradovat střelbou. Následně operátor uslyšel výstřel přímo v telefonu. V tu chvíli už bylo na cestě několik hlídek a pohotovostní motorizovaná jednotka vzápětí střelce zneškodnila a snažila se postřelenému čtyřiatřicetiletému muži do příjezdu záchranné služby poskytnout první pomoc,“ řekla nám tisková mluvčí KPŘ Praha Jana Rösslerová a vylíčila, v jakém stavu se střelec nacházel: „Sedmadvacetiletý pachatel zbraň držel legálně, policisté mu na místě orientační dechovou zkouškou naměřili více než 1,7 promile alkoholu v dechu. Případ si převzala kriminální policie, která zatím nemohla pachatele vyslechnout, neb čeká, až vystřízliví. Právní kvalifikace bude záviset na výslechu aktérů, zdravotním stavu postřeleného a výsleších svědků.“

Informaci o údajném příbuzenském vztahu s Karlem Gottem by policie potvrdit nemohla, z neoficiálních zdrojů ale víme, že zasahující policisté podobnou informaci do hlášení údajně neuvedli.

Vyjádření managementu Karla Gotta se nám zatím nepodařilo získat. Redakce zná identitu jedné z žen, která měla informaci zprostředkovat, a pokouší se na místě zjistit důvod, proč se muž do role příbuzného Božského Karla v minulosti pasoval.

Související články

Další články