Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Chudák bývalá Miss Nikol Švantnerová nezvládá ztrátu korunky: Takhle smutně všem cpe, že kdysi vyhrála!

Tak tohle vás dostane do kolen!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Nikol Švantnerová (24) před rokem přiznávala, že korunka se jí bude odevzdávat těžce. Nakonec se kralování vzdala a pogratulovala Miss 2016 Andree Bezděkové. Jak je ale vidět, se ztrátou titulu se nemůže dosud vyrovnat a fanouškům to připomíná, kde může.

To, že vytahuje rok staré fotky s korunkou a připomíná, jak zápolila na Miss Universe v Las Vegas, je ještě docela normální. Ale její počin s minikopií korunky už tolik ne.

Menší verzi nechala totiž udělat své fence jorkšíra. „Tak Chelsinka už má stejnou korunku jako panička. Myslím, že až jednou budu mít dceru, bude nadšená,“ napsala k fotce malého pejska, který se s bižu korunkou na pidi hlavě netváří moc nadšeně.

Nikol Švantnerovou už není přirozeně takový mediální zájem jako v době, kdy vyhrála titul královny krásy nebo když vyšla na povrch nevěra jejího přítele. Pozornost jí určitě chybí, a tak všem připomíná, že před necelými dvěma lety vyhrála právě ona.

A brzy ji možná čeká stejný osud jako missky let minulých, na jejichž jména si už dnes nikdo pomalu nevzpomene. Soutěž pomalu upadá a vyhrávají stále zaměnitelnější a nudnější typy dívek. Kdo ví, jak dlouho se bude psát o nové krásce pro rok 2017. Andrea Bezděková totiž díru do světa ani do Čech neudělala a její doba panování pomalu, ale jistě končí.

Související články

Další články