Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chtěli jste vždy žít na ranči? Splňte si svůj sen!

Zdroj: homelove.cz
+ Další 2 fotografie
Také jste jako malí snili o tom, že jednou budete žít na ranči jako J. R. Ewing z tolik oblíbeného seriálu Dallas? Chtěli jste mít koně a žít si prostě jako králové? Tak se určitě nechte inspirovat tímto rančem. Objevil ho web homelove.cz.

Tento úžasný ranč se nachází v texaském Vanderpoolu Je velký asi 420 metrů čtverečních a ze všech stran je obklopený zelení. Stojí na soutoku dvou potoků a sestává ze čtyř samostatných budov, které vytvářejí rozlehlé nádvoří. Je tedy hodně velký a prostorný a vejde se do něj více lidí. Můžete tak zvát svoje přátele na party a grilování.

Při stavbě ranče byly použity trendové materiály jako sklo, ocel či vápenec Samostatnou zmínku si zaslouží také neformálně pojatý interiér, zařízený sofistikovaným a elegantním nábytkem a doplňky.

Obývák je spojený s kuchyní a jídelnou. Uvidíte zde nádhernou šedostříbrnou pohovku, která je velmi pohodlná. Za zmínku stojí také krb, konferenční stolek ve vintage stylu, pohodlná křesílka a přepychové obložení stropu.

V kuchyni se můžete nechat inspirovat především krásnou linkou z bílého dubu a povedeného ostrůvku, který je vyroben z kovu a mesquitového dřeva. V jídelní zóně jsou hned dva stoly. Jeden velký a druhý malý. U velkého můžete pořádat hostiny a vychutnávat si večeře se svým manželem U druhého stolečku si můžete dopřát odpočinek s kávičkou a nějakým dobrým dortíkem.

A teď je na řadě to nejdůležitější, a to ložnice. Ta nabízí krásné výhledy na texaské kopce. Všimněte si stojacího věšáku v podobě stromu. Ložnice je velmi útulná. Díky francouzským oknům je celý pokoj velmi světlý. V jednom z dětských pokojů je spací patro, na které se dostanete pomocí relativně vysokého žebříku, který můžete využít i k odkládání knih. Stropy jsou vysoké, takže pokoj je velmi prostorný. Tak co, dokázali byste si představit život na ranči? Uskutečněte svůj sen!

Související články

Další články