Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Chtěli jste vědět, jestli mají redaktorky eXtra.cz lepší zadek než Ewa Farna: Tak se na to podívejte!

Ewa a Markéta. Tak která prdelka je lepší?
+ Dalších 57 fotografií
V redakci eXtra.cz jsme napsali několik článků o Ewě Farné (24) a jejím nekonečném souboji s kilogramy. Vyzvali jste nás, ať ukáže zadek redaktorka, která některé články psala. Tak tady ho máte.

Fanoušci Ewu Farnou milují. Je krásná, je mladá a umí božsky zpívat. Bohužel má boky jako skříň a moc dobře to o sobě ví.

Její nekonečný souboj s kilogramy plní společenské magazíny už několik let. Ewě moc fandíme a držíme jí palečky, protože věříme, že to nakonec dobře dopadne. Situace kolem jejího zadečku se může změnit třeba po porodu miminka. Pak se třeba uvolní nějaké hormony v těle a může to být ten impulz, který nastartuje radikální přeměnu.

Fanoušci Ewy nás vyzvali, že když jsme tak chytří, ať ukáže zadek redaktorka eXtra.cz. Tak se podívejte do fotogalerie. My si myslíme, že redaktorka Markéta Kuča má dost libovou prdelku. A co si myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články