Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chtěla vypadat jako Angelina Jolie, dnes je z ní zrůda: Před plastikami byla krásná!

Chtěla vypadat jako Angelina Jolie, dnes je z ní zrůda: Před plastikami byla krásná!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Angelina Jolie bývala sexsymbolem a stále je vzorem pro tisíce žen, které se ji snaží napodobit. Některé jenom stylem, jiné i vzhledem. Jako třeba Íránka Sahar Tabar. Mladá žena z Teheránu tvrdí, že je největší fanynkou Angeliny a podstoupila už přes 50 zákroků, aby dosáhla stejného vzhledu. Výsledek je tragický.

Sahar Tabar (19) se díky své touze stát se druhou Angelinou Jolie znetvořila k nepoznání. V tak mladém věku podstoupila už 50 plastických operací a její tělo také nevypadá zdravě. Je podvyživená a váží pouze 40 kilogramů. Při pohledu na fotografie z minulosti se budete chytat za hlavu!

Iránka Sahar byla totiž nádherná mladá dívka, která se kvůli vlastní blbosti zohavila. Kdysi dlouhé černé vlasy a jemný obličej, vyměnila za hrozivý skřetí nos a tvář monstra! Její nízká váha je alarmující a jejímu vzhledu opravdu nepřidává.

Nikdo netuší, odkud získala na zákroky peníze, ale podle odvedené práce to vypadá, že ji nespíš operoval veterinář nebo řezník. Zvlášť ten zhuntovaný nos bije do očí. Podívejte se do galerie a uvidíte, jak si mladá dívka před dvacítkou stačila zničit život a jak krásná byla před tím, než se změnila k nepoznání.

Související články

Další články