Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chtěl jen bránit dceru před uprchlíkem, otce však policie bez milosti zastřelila!

V Berlíně došlo ke střelbě.
V Berlíně došlo v noci na středu k incidentu, při kterém byl usmrcen uprchlík. Ten se údajně chtěl pomstít jinému imigrantovi, který byl obviněn ze zneužívání nezletilé dívky, patrně dcery zastřeleného útočníka.

Celá událost se odehrála v berlínské čtvrti Moabit. Sedmadvacetiletý imigrant, který byl podezřelý ze sexuálního zneužívání osmileté dívenky, byl napaden druhým uprchlíkem, patrně otcem dívky.

Devětadvacetiletý otec údajně zneužívané dívky se chtěl patrně domáhat spravedlnosti po svém. Když obviněný muž ze zneužívání nasedal s pouty na rukou do policejního auta, otec dívky na něj zaútočil s nožem v ruce. Při celém incidentu křičel na obviněného „Nepřežiješ“.

Aby policie odvrátila útok běsnícího otce, tak na něj vystřelila. Bohužel muž svým zraněním v nemocnici podlehl. O celém incidentu informoval deník Tagesspiegel.

Obviněný muž měl podle portálu Spiegel vylákat holčičku do parku a tam ji sexuálně zneužít. Případy zneužívaných dětí podle německých médií rostou každým dnem. Doposud jich je evidováno přes 128.

Související články

Další články