Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Christina Aguilera zhubla o jednu Halinu a v novém videu jí to neuvěřitelně sluší

Když vypadala Christina Aguilera (33) jako účastnice pořadu Jste to, co jíte, vykládala všem na potkání, jak je nesmírně spokojená se svou postavou, připadá si žensky a přitažlivě a vůbec ji netrápí, že si rodina Kočkova pronajala její pozadí na příští ročník matějské pouti jako skákací hrad.

Jenže pak zjistila, že si z ní všichni dělají legraci, že se jí lidi občas ptají, jestli nesnědla vlastní dítě, a na ulici si ji pletli s proslulou českou matkou paterčat, a začala se sebou něco dělat. Přestala chlastat Džambulka ligu, začala cvičit a voilá, je zpět v celé své kráse a natočila hudební klip se svým latinskoamerickým kolegou Alejandrem Férnandezem.

V klipu vypadá fantasticky, odpouštíme jí fakt, že stále nosí více make-upu než Joker z Batmana, a tleskáme, že se jí konečně podařilo vejít se do záběru, aniž ji muselo snímat osm kamer a na scénu přivézt speciální jeřáb pro tlustoprdy.

Mohlo by vás zajímat

Další články