Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chrissy Teigen pokračuje s odhalováním: Nejprve UKÁZALA SVŮJ KLÍN, nyní vystavila ROVNOU CELÝ PRS!

Chrissy se zase ukazuje.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Chrissy byla vždy trochu blázínek, ale v poslední době to stojí za to. Nejprve během American Music Awards ukázala svůj vyholený klín a následně se odhalila v bikinách na dovolené v Los Cabos. Její postava je pár měsíců po porodu v parádní formě.

Chrissy Teigen (30) je známou modelkou, ale také čerstvou matkou. Nemá ale problém ani pár měsíců po porodu s tím, aby ukázala taje svého těla. Na udílení American Music Awards přišla s obrovským rozparkem, který ukázal její vyholený klín.

„Chtěla bych se omluvit všem, koho fyzicky nebo mentálně pohoršil pohled na moji prcinu,” zareagovala na Instagramu a následně se tak trochu ukázalo, že to celé bylo naschvál. Udělala tak promo osobám, které se postaraly o její depilaci!

Během své dovolené v Los Cabos sice neukázala svoji pipinku, ovšem na druhou stranu neuhlídala svoje prso. Ne, že by ho nikdy neukázala, ale v tomto případě evidentně vzhledem k jednodílným plavkám dát nahlédnout do svých intimních partií nechtěla. Dovolenou tráví s manželem Johnem Legendem, který ji v jejím rošťačení podporuje…

Související články

Další články