Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chodila se slavným hercem a nyní je na psychiatrii! Jakou má krásná Miriam poruchu?

Zdroj: Jiří Rašner
+ Dalších 7 fotografií
Pokud má někdo opravdu život jako na houpačce, pak je to rozhodně modelka Miriam Bittóvá. Ta musela řešit již v minulosti problémy s muži, alkoholem a nyní s vlastní duší. Tato manekýnka totiž skončila v psychiatrické léčebně v Kroměříži.

Duševní nemoci si holt nevybírají a můžou se týkat každého z nás. Tentokrát se s takovou nemocí musí vypořádat modelka Miriam Bittóvá, která měla už v minulosti nemalé starosti Na zprávu o pobytu modelky v psychiatrické léčebně jako první upozornil portál super.cz.

Modelka se léčí na otevřeném oddělení v Kroměříži, a to konkrétně se schizoafektivní poruchou. Ta se projevuje především střídáním depresivní nálady, ve které může pacient slyšet hlasy, které ho nabádají k nekalým činům. Většinou se k poruše přidává i porucha myšlení, což se může projevit vymýšlením si nových nelogických slov, prováděním zvláštních pohybů apod.

Modelka vyhledala odborníky dobrovolně, a jak sama říká, na oddělení se cítí dobře, je tedy jasné, že si tu ještě nějakou chvilku pobude V léčebně se Bittóvá věnuje keramice a dalším zájmovým aktivitám, a až lékaři uznají za vhodné, bude se snažit začít od znova.

Miriam neměla zatím svou životní cestu jednoduchou. Pamatujete na její ztracení se v USA, vztah s Mírou Hrabětem nebo její alkoholové období? Snad už půjde modelka po správné cestě a její život se ustálí

Související články

Další články