Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Chlupatý milovník mouky Bruno Ferrari si nasadil na hlavu kalhotky, chytil se za přirození a prozradil, kde všude souložil!

Generační šansoniér Bruno Ferrari, tedy alter ego zpěváka Samira Hausera, je opět zde. Frontman skupiny Vanessa, která na sebe upozornila koncem loňského roku tím, že se v přímém přenosu televizního vysílání chovala poněkud nevycválaně, přichází se zbrusu novým klipem – ten je prý o tom, kde všude a s kým měl soulož.

V písni Highspeed love vypráví známý chlupatý provokatér o tom, že nedávno souložil například na záchodcích v klubu, dozvíme se také o rychlovce ve vlaku nebo o románku s roztomilou nadrženou Asiatkou. Nechybí ani popis vášnivých chvilek ve skladu vietnamského krámku China Supermarket.

Bruno se také svěřil s tím, jaké to bylo mít hned dvě ruské Nataši najednou a o sexu ve zkušebních kabinkách. Je patrné, že pozornost, kterou skupina loni těsně před Vánoci vzbudila, jí nyní vlila novou energii do žil a fanoušci tak mají exkluzivní možnost zjistit, kde přesně členové jejich oblíbeného gangu docházejí k extázi spojené se stykem s ženami.

Související články

Další články