Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Chlípný Písařík není jediný VIP nevěrník: Připomeňte si další 4 a jejich skandály!

Martin Písařík má teď na krku pořádný trapas.
+ Další 2 fotografie

Česku momentálně vládne kauza nevěrného herce Martina Písaříka, který se opilý na jedné akci spustil s tamní servírkou. Díky dobře odvedené práci novinářů Blesku teď může celé Česko vidět, jak Písařík dělá ještěrku a že má dotyčná servírka kladný vztah k ručním pracím.

Písařík ale není v českém šoubyznysu jediný, kdo se rád poválí v cizí náruči. Pojďme se podívat na další čtyři záletníky, jejichž pelešivé aférky se jim před médii nepodařilo utajit.

1. Leoš Mareš (38)

Megaprůšvih, který skončil fotkou po koitu na titulní straně Blesku, je starý už šest let. Mareše tehdy nafotila prostitutka, která ho opilého odtáhla do bytu a tam s ním, víte co. Mazaná vyděračka pak všechno promyšleně nafotila a fotografie bulváru prodala. Leoš chvíli zapíral, prý mu někdo něco hodil do pití, ale pak šel s pravdou ven. Za pár měsíců následovala svatba s partnerkou Monikou, která vše „poslušně“ spolkla a dělala, jakoby se nic nestalo. Pár měsíců po svatbě se ale vztah začal hroutit a Mareš si našel jinou.

2. Matěj Homola

Hudebník a otec dcery Dary Rolins (41) si to před čtyřmi roky rozdával s manažerkou pražského rádia Janou Matulajovou a tehdejší týden Spy, když mu ještě šéfoval náš nynější šéfredaktor Pavel Novotný, nachytal Homolu, když si to s Matulajovou rozdávali v dodávce. Matěj kápl božskou, v rozhovorech si posypal hlavu popelem, Dara se s ním rozešla a bylo.

3. Miroslav Etzler

Etzler byl dlouho vzorem cnosti, jeho vztah s Vilmou Cibulkovou vypadal, jakože ho nikdy nic nemůže zlomit, jenže pak se provalilo, že se během natáčení Cest domů sblížil s hereckou kolegyní Radkou Pavlovčinovou, všechno se objevilo v médiích a bylo po ideálech.

4. Jiří Langmajer

Vynikající herec a zřejmě i postelový bůh s obrovským charizmatem je svými avantýrami proslulý. Nejvíc byl v hledáčku médií v době, kdy se v kamrlíku divadla Pod Palmovkou scházel s Petrou Faltýnovou (36), ale chudý herec jí stačil k několika málo chvilkám potěšení, takže teď už je asi dva roky po jeho boku Adéla Gondíková.

Mohlo by vás zajímat

Další články