Čtvrtá řada seznamovací reality show Farmář hledá ženu je ve svém závěru. Pro pět hledajících farmářů a jednu farmářku to byl však teprve začátek lopotné cesty za pravidelným sexem. Vyšla v podstatě jen dvěma párečkům, což je při pomyšlení na komplikovanost lidských povah ještě celkem hodně.

Kdo měl velkou naději na zásun, byl bezesporu hubatý dědek – věčně nalitý farmář Josef, který ovšem často dokázal být i velmi vtipný. Postupem času se ve jménu vidiny sexu vzdal svých průpovídek na adresu pohlavních orgánů a sexu a tím bezesporu okouzlil roztomilou malířku a průvodkyni z Prahy – blonďatou Libušku, která ještě v životě chtěla někdy zažít chvění z lásky.

Josef s Libuškou si naposledy slíbili, že na společném vztahu zapracují. Nyní jsou sice v kontaktu, ale vídají se hodně zřídka. Libuška se společně se štábem vypraví Josefa navštívit. Ale muže, kterého objeví na farmě, nepoznává. Čím Josef Libušku tak rozlítí? A bude to definitivní konec jejich téměř harlekýnkového vztahu farmářského alkoholika a něžné malířky?