Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

CHLAPI, tohle raději nečtěte: Ženy mají až 149 důvodů, kvůli kterým předstírají ORGASMUS!

CHLAPI, tohle raději nečtěte: Ženy mají až 149 důvodů, kvůli kterým předstírají ORGASMUS!
Zdroj: archiv
Tohle snad nikdo nečekal. Vědci z Kansasu přišli na to, že většina žen má až 149 důvodů, proč předstírat orgasmus. Dokonce každá osmá žena z deseti a každý šestý muž z deseti několikrát v životě orgasmus předstírali. Proč to ženy proboha dělají?

Všichni dobře ví, že ženy jsou moc dobré lhářky a umí se dokonale přetvařovat. Co se týče sexu s partnerem, platí to dvojnásob. Ženy jsou v tomto ohledu lepší lhářky než muži a orgasmus předstírá až polovina z nich.

Tento výsledek vyplývá z analýzy sexuálního života 1600 dospělých žen a mužů. Až třetina žen předstírá orgasmus z toho důvodu, že se to od nich tak nějak očekává. Ještě aby vypadaly špatně kvůli tomu, že nedošly vyvrcholení. Co by si pak o nich jejich milovaní muži pomysleli?

Podobně jsou na tom chlapi, kteří by jednoduše nepřekousli, kdyby se přišlo na to, že nedokázali vyvrcholit. Ženy mají pocit, že kdyby orgasmus nezahrály, jejich vztahu by to nějak uškodilo. Chtějí přece svému miláčkovi dát jasně najevo, že on tady je ten nepřekonatelný alfa samec.

Mimo to se někdy předstírání orgasmu ženám hodí. Když jsou třeba unavené, na sex nemají čas ani chuť, nebo je to zkrátka nebaví. Tak ho předstírají a mají klid!

Související články

Další články