Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chlapec byl zklamaný z levných dárků. Jeho matka začala hrát v pornu, aby mu mohla koupit dražší!

A co jste kvůli dárkům pro své děti letos udělali vy?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Chyběly vám letos peníze na dárky? Pro příští rok se můžete nechat inspirovat u dvacetileté Britky Megan Clary.

Megan Clara (20) otěhotněla už ve třinácti letech. Coby single matka, žijící převážně z podpory, to po finanční stránce neměla nikdy jednoduché, což poznávala hlavně o Vánocích. Zatímco všichni se předháněli v množství a ceně dárků pro své děti, ona stěží dala dohromady pár levných kousků. A na svém synovi Ashtonovi viděla zklamání.

„Můj syn měl vždycky velké požadavky a s dárky, které jsem si mohla dovolit, nebyl spokojený. Vždycky chtěl to, co jeho kamarádi, ale já jsem neměla peníze na tak drahé hračky.“

Letos se to rozhodla změnit. Aby už neživořila a svému synovi mohla splnit všechna jeho přání, začala se živit hraním v pornu. Podobné odvětví ji lákalo odjakživa, takže si Megan nyní užívá nejenom práce snů, ale také dobrého platového ohodnocení.

Poněkud jiný názor na to má už její okolí, které ji za podobný krok kritizuje. Žena se ale brání, že nikomu svou volbou zaměstnání neubližuje a na rozdíl od ostatních dává vydělané peníze hlavně do svého syna a nekupuje si za ně drogy či alkohol.

„Ashton není jenom můj syn, je to můj nejlepší kamarád a udělala bych cokoliv, abych mu mohla dát, co chce. Lidé říkají, že je rozmazlený, ale není to pravda. Je to můj jediný syn a já mám konečně peníze, abych mu mohla pořídit pěkné věci.“

Díky její nové kariéře si sedmiletý Ashton tak letos přišel na dárky za slušných 36 tisíc.

Související články

Další články