Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Chlapec (11) znásilňoval svého mladšího bratra (6). Trestu unikne!

Soud případ smetl ze stolu.
Sexuálně se navzájem obtěžují i děti. Chlapec (11) znásilnil svého mladšího nevlastního bratra (6) a soud to smetl ze stolu. Prý je chlapec moc malý na to, aby pochopil, jak závažný je to čin!

Australský soud řeší případ znásilnění dítěte dítětem. 11letý chlapec znásilnil svého 6letého nevlastního bratra minimálně 2×. Starší chlapec ale potrestaný nebude. Podle soudu nemůže v tak nízkém věku pochopit závažnost celého činu.

Poprvé starší chlapec svého bratra sexuálně napadl, když otec odešel z domu a nechal mu bratříčka na starosti. Zamkl ho v místnosti a vyhrožoval mu, že ho pustí, až udělá to, co on chce. Nikoho by ani ve snu nenapadlo, co dítě po bratrovi žádalo.

„Jestli chceš ven, pak mi musíš dovolit ti to udělat,“ řekl mu, navlékl si kondom a pak ho znásilnil. Mladšímu chlapci se to samozřejmě nelíbilo a volal o pomoc. Starší bratr mu ale zakryl ústa a ve znásilnění pokračoval. Poté mu hrozil, že otci nesmí v žádném případě nic říct.

Podruhé chlapec mladšího bratra znásilnil o pár týdnů později. Nejdříve mu ukázal svůj penis a pak ho pevně držel, aby neutekl. Potom ho svalil na zem a znásilnil.

Soud s tím ale nic neudělal a 11letý chlapec potrestaný nebude. Děti do 14 let prý nedokáží rozeznat právní a protiprávní jednání. Navíc je chlapec mentálně zaostalý. Celý případ byl tak smeten ze stolu.

Mohlo by vás zajímat

Další články