Když šel mladý Isac McFadden z Texas na toaletu, utrpěl šok! Čekalo ho tam totiž nemilé překvapení. Ze záchodové mísy na něj vykoukl had. Hned zavolal svoji maminku, která objevila něco ještě mnohem hrůzostrašnějšího. „Když jsem uviděl velký trs, hned jsem věděl, že je to had,“ řekl chlapec CBS. Jenže to nebyl jen tak ledajaký had, ale chřestýš západní, což je jeden z nejnebezpeč­nějších hadů v Americe. Na případ upozornil Business Insider.

Chlapcova matka vzala okamžitě lopatu a začala hada mlátit. Posléze rodina zavolala odchytovou služby, aby se ubezpečila, že je vše v pořádku a hada si odvezla. Jenže je čekal další šok! Majitel služby Nathanem Hawkins objevil dalších 23 chřestýšů. 13 jich bylo ve sklepě a 10 pod domem. Navíc mezi nimi bylo i 5 mláďat. „Chřestýši se umí maskovat a člověk o nich mnohdy ani neví. Jen proto, že je nevidíte, neznamená, že tam nejsou,“ řekla Hawkins.

Odchytová služba varuje, aby lidé při jejich nalezení hady nezabíjeli. „Nezkušení lidé chtějí vždy hada zabít, ale tak můžou být pokousáni,“ řekl Hawkins. Plazi se dokáží odchytnout i bez toho, aniž by některý z nich přišel o život. A převezou se do bezpečnějších míst nebo budou darováni školám na studijní účely. „Jsou to úžasné bytosti, které jsou opravdu špatně pochopeni,“ dodal Hawkins pro CBS.