Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chlapce v záchodové míse překvapil had. Později našli v domě 23 zabijáků!

Na chlapce vykoukl ze záchodové mísy chřestýš.
Zdroj: Courtesy Big Country Snake Removal
Když šel malý Isac McFadden z Texasu na toaletu, čekalo ho tam velké překvapení! Ze záchodové mísy na něj vykoukl had. Později se našlo něco hrůzostrašného!

Když šel mladý Isac McFadden z Texas na toaletu, utrpěl šok! Čekalo ho tam totiž nemilé překvapení. Ze záchodové mísy na něj vykoukl had. Hned zavolal svoji maminku, která objevila něco ještě mnohem hrůzostrašnějšího. „Když jsem uviděl velký trs, hned jsem věděl, že je to had,“ řekl chlapec CBS. Jenže to nebyl jen tak ledajaký had, ale chřestýš západní, což je jeden z nejnebezpeč­nějších hadů v Americe. Na případ upozornil Business Insider.

Chlapcova matka vzala okamžitě lopatu a začala hada mlátit. Posléze rodina zavolala odchytovou služby, aby se ubezpečila, že je vše v pořádku a hada si odvezla. Jenže je čekal další šok! Majitel služby Nathanem Hawkins objevil dalších 23 chřestýšů. 13 jich bylo ve sklepě a 10 pod domem. Navíc mezi nimi bylo i 5 mláďat. „Chřestýši se umí maskovat a člověk o nich mnohdy ani neví. Jen proto, že je nevidíte, neznamená, že tam nejsou,“ řekla Hawkins.

Odchytová služba varuje, aby lidé při jejich nalezení hady nezabíjeli. „Nezkušení lidé chtějí vždy hada zabít, ale tak můžou být pokousáni,“ řekl Hawkins. Plazi se dokáží odchytnout i bez toho, aniž by některý z nich přišel o život. A převezou se do bezpečnějších míst nebo budou darováni školám na studijní účely. „Jsou to úžasné bytosti, které jsou opravdu špatně pochopeni,“ dodal Hawkins pro CBS.

Související články

Další články