Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Chladná reakce dcery Kateřiny Neumannové na novou posilu Love Islandu. Kráska naznačila nepříjemný rozchod s Oliverem

Lucie přišla s rázným prohlášením.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Neumannové/se souhlasem TV Nova/koláž
+ Dalších 7 fotografií
vztahy

Lucie Neumannová se fanynkou Love Islandu pravděpodobně nestane. Na ostrov lásky se totiž vydal hledat svou drahou polovičku její expřítel Oliver Průcha, který tam ještě pořádně zamíchá kartami. Jak je patrné z influencerčina rázného prohlášení na Instagramu, vztah mezi bývalými partnery nebude zrovna nejrůžovější. 

Ve vile lásky to pořádně žije. Zamířil tam Oliver Průcha, bývalý partner Lucie Neumannové, dcery legendární lyžařky a olympijské vítězky Kateřiny Neumannové. Ačkoli spolu randili ještě nedávno, vypadá to, že se nerozešli zrovna v dobrém. Lucie přišla na Instagramu s rázným prohlášením.

“Vím, že to myslíte dobře. Ale prosím, neposílejte mi to a neoznačujte mě u všeho,” apeluje na své fanoušky Neumannová, která tak reaguje na záplavu zpráv, již obdržela po Oliverově příchodu do vily. Ten dorazil do vily v úterním dílu a dívkám pořádně zamotal hlavu. Ne nadarmo je v médiích označován jako Leonardo DiCaprio zamlada, protože tak skutečně vypadá.

Oliver zamotal dívkám hlavy

Očkem po něm pomrkávala zejména Majka, která dosud tvořila pár s Chrisem. “Zaujal mě. Musím říci, že vzhledově je to absolutně můj typ. Ráda bych ho více poznala,” prohlásila krásná blondýnka. “Myslím si, že Majka má docela zavařenou hlavu,” všimla si i Adriana. Sám model má ve výběru partnerky jasno. “Po vzhledové stránce se mi líbí zejména blondýny,” nechal se slyšet Oliver hned na začátku.

Průcha o svých předchozích vztazích v nejnovějším dílu, který je dostupný i na Voyo, promluvil. První vztah byl podle jeho slov spíš dětskou láskou, zatímco ten druhý, s Lucií, byl už vážnější. “Bylo to hezké. Trvalo to asi dva roky,” komentuje charismatický blonďák, který s Neumannovou randil loni. Z vyjádření atletky ale vyplývá, že rozpad vztahu neproběhl zrovna v dobrém.

Související články

Další články