Světem proběhla zpráva o sňatku půvabné zpěvačky Cheryl Cole (31), která si po tříměsíční známosti vzala za manžela Francouze, majitele restaurace v Cannes Jeana-Bernarda Fernandeze-Versiniho (33).

Brát se po takhle krátké době není v Hollywoodu nic neobvyklého, málokterá manželství vzešlá po pár měsících od seznámení ale vydrží navždy. Třeba taková Britney Spears si brala v září 2011 rappera Kevina Federlina, s nímž má dva syny, ale po třech letech se rozvedli.

Popová hvězda Madonna potkala Seana Penna v losangeleském hudebním studiu, když nahrávala videoklip k Material Girl v roce 1985. Vzali se v Malibu po sedmiměsíční známosti. Jejich manželství ale pronásledovaly velké spory a násilí. V roce 1989 se rozvedli.

Jennifer Lopez (44) se vdávala za Chrise Judda po necelém roce, kdy se znali, jenže za stejně dlouhou dobu se manželství rozpadlo a JLo začala randit s Benem Affleckem.

Vypadali jako hollywoodský pár snů. Katie Holmes začala randit s Tomem Cruisem v dubnu 2005, v červnu se zasnoubili a v říjnu Katie oznámila, že je těhotná. Svatba proběhla o 13 měsíců později, jenže ani tahle paráda nevydržela až do smrti. V roce 2012 Cruise oznámil, že se rozvádí.

Katy Perry (29) se s Rusellem Brandem zasnoubila v lednu 2010, pouhé čtyři měsíce po tom, co spolu začali chodit. Svatba proběhla v Indii v říjnu 2010, ale za 14 měsíců už zpěvačka utíkala na úřady s žádostí o rozvod.