Miloš Zeman je prezidentem, na kterého je většina svéprávných a gramotných Čechů hrdá asi jako na gastronomické umění Ládi Hrušky.

Pomineme-li fakt, že ostudu kolem sebe šíří i daleko za hranicemi našeho státu, ta pravá groteska se konala při včerejším předávání prezidentských vyznamenání, které se uskutečnilo podobně jako minulý rok na Pražském hradě.

Jestliže mají tato ocenění z rukou slovutného prezidenta Zemana podpořit slavnostní atmosféru státního svátku, pak potěš koště.

Fraškovitější událost by si člověk sotva dokázal představit!

Přehlídka zaprodanců, opojná slova chvály, guru módního pekla a potoky potu, to je naše česká zemanovská šlechta!

Režisér Filip Renč, který o Milošovi před prezidentskými volbami natočil působivý klip, dokumentarista Robert Sedláček, který pana prezidenta oslavil jako politika i krále Vysočiny a na včerejší slavnostní předávání dorazil jako hastroš, Lucka Bílá, která na jeho palubu přehupkala suchou nožkou přímo od Klause, slovanský brat Robert Fico, který dobře ví, kolik rohlíků snídá pan prezident, i jeho dvorní lékař Pavel Dungl, ti všichni doplnili řady šlechticů a vyšplhali se na piedestal, kde mohou od včerejšího dne hrdě stát po boku takových velikánů, jako jsou Felix Slováček, Jiřina Bohdalová, agronom František Čuba nebo prezidentův oblíbený filozof Václav Bělohradský.

Že je vám z takové přehlídky českých „osobností“ do breku?

Nevěšte hlavu. Když se budete alespoň trochu snažit, prezidentské ocenění vás nemine.

Lidový prezident Miloš oceňuje všechny lidi dobré vůle. Když mu zaklepete na dveře s čerstvými vajíčky nebo lahvinkou dobré pálenky, možná se napřesrok dočkáte i vy…

Smůla je, že prezident nemá rád novináře. Jinak bychom se také těšili na metál za kvalitní PR!