Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Chcete zhubnout? Masírujte si tyto 4 body na těle a půjde to samo!

Masáží těchto bodů rychleji zhubnete.
Zdroj: profimedia.cz
Potřebujete zhubnout a pořád se vám to nedaří? Máte správný jídelníček, denně sportujete, ale máte pořád špeky na břiše a větší zadek? Máme pro vás řešení. Na těle máte totiž 4 důležité body, které když budete stimulovat, rychleji zhubnete.

Akupresura a akupunktura jsou metody používané ke stimulaci určitých bodů na těle, čímž léčí vaše zdravotní problémy. Na těle ale existují i body, díky kterým snadněji zhubnete. Tato metoda je velmi užitečná, protože stimulujete energetické dráhy v určitých částech těla. A to urychluje hubnutí. Body najdete na uchu, tváři, paži a noze.

Ucho

Když si budete masírovat ucho, urychlí se tím váš metabolismus a budete rychleji spalovat tuky. Masírujte si ucho aspoň třikrát denně po dobu 3 minut souměrně a jemně. Kila potom půjdou dolů sama.

Tvář

Dalším důležitým bodem, který podporuje hubnutí, je bod na tváři. Ten se nachází mezi nosem a horním rtem. Masírujte si toto místo aspoň 5 minut denně, protože tato masáž vám bude pomáhat zvládnout úzkost z hladu. Pokud máte problémy s přejídáním, tahle masáž vám zaručeně pomůže.

Paže

Masáží rukou uvolníte z těla přebytečné teplo, které zlepší funkci vašich střev. Loketní jamku si stimulujte aspoň 2–3× denně po dobu jedné minuty. Zbavíte se tak pocitu hladu a nepříjemného nadýmání.

Noha

Bod na noze je známý jako Zu San Li a používá se v akupresuře. Pokud si ho budete stimulovat, zlepšíte tak vaše trávení. Masáž bodu je navíc výborná jako prevence zánětů v těle. Bod je umístěn pod čéškou. Přiložte si pod ni celou dlaň a masírujte ukazováčkem a palcem. Masáž je nejlepší ve večerních hodinách, díky ní ztratíte nějaká ta kila každý týden. Každá noha by měla být masírována 9× po pěti minutách.

Související články

Další články