Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Chcete vědět, kolik si vydělal peněz herec Jonah Hill za svou účast ve filmu Vlk z Wall Street? Tomu neuvěříte!

Pracoval za minimální mzdu, za kterou se dá v Hollywoodu pracovat.

hollywoodských hercích je známo, že za měsíc práce dostanou třeba desítky milionů dolarů. Rozhodně nejsou chudí. Občas se ale objeví role, kterou by rádi měli klidně zadarmo.

Přesně to se stalo obvykle komediálnímu herci Jonahu Hillovi, který chtěl tak moc roli po boku Leonarda DiCapria ve Vlkovi z Wall Street, že byl ochotný pracovat za minimální mzdu. A to i přesto, že rozpočet tohoto oblíbeného filmu Martina Scorseseho byl neuvěřitelných 100 milionů dolarů.

Jonah Hill to prozradil v talk show Howarda Sterna. Řekl, že mu za 7 měsíců intenzivní práce nabídli minimum peněz, které povoluje herecká asociace, což je zhruba 60 tisíc dolarů před zdaněním a odečtem peněz agentovi a právníkům. V přepočtu je to pořád velká částka – asi 170 tisíc měsíčně – ale na platy hollywoodských herců je to opravdu málo.

„Když mi to nabídli, říkal jsem jim, ať mi hned odfaxují smlouvu a že ji ihned podepíšu. Hlavně jsem nechtěl, aby si to do rána rozmysleli. Klidně bych prodal svůj dům a dal mu všechny peníze, abych mohl pracovat s Martinem Scorsesem.“

Nakonec se to vyplatilo, protože je Jonah Hill nominován na Oscara. Což určitě povede k mnohem lépe placeným rolím.

Mohlo by vás zajímat

Další články