Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Chcete si zvednout sebevědomí? Buďte jako tahle žena, své nedokonalé tělo ukazuje všem! Jaké jsou reakce?

Denise Jolly si zvedá své sebevědomí. Na tělo si napsala „Buďte
krásní“.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Váží necelých 150 kilo a rozhodně s tím nemíní nic dělat. Američanka Denise Jolly (34) je prostě se svou postavou spokojená a pro všechny milovníky diet a odpůrce špeků má jasný vzkaz. Po dobu jednoho měsíce se fotila každý den v prádle a fotky svého nedokonalého těla dávala na sociální sítě.

Celý život trpěla tím, že jí někdo předhazoval, jak je tlustá nebo obrovská. Rozhodla se tomu tedy jednou provždy udělat konec a dát lidem najevo, že bude spokojená nejen se svým tělem, ale i se svým sebevědomím.

Vše se totiž odvíjí od toho, co máte v hlavě a co si myslíte vy, ne co ostatní říkají, že byste si měli myslet.

Napsala si na tělo vzkaz Be Beautiful, tedy Buď(te) krásná(í), a zahájila takovou netradiční kampaň, kde si otestovala nejen reakce veřejnosti, ale hlavně i sama sebe. Přestože se bála negativních komentářů, skoro žádné nepřišly. Její snaha měla nejen obrovský ohlas, ale Denise to pomohlo se vyrovnat sama se sebou a s tím, že už jinak asi vypadat nebude.

Sama nevěří tomu, že by byla hubenější. Je jedno, jestli se jí hubnout nechce nebo nemůže. Odteď ale ví, že nikomu z vás do její tloušťky nic není. Jak říkáme, je to jen v hlavě.

Související články

Další články