Váží necelých 150 kilo a rozhodně s tím nemíní nic dělat. Američanka Denise Jolly (34) je prostě se svou postavou spokojená a pro všechny milovníky diet a odpůrce špeků má jasný vzkaz. Po dobu jednoho měsíce se fotila každý den v prádle a fotky svého nedokonalého těla dávala na sociální sítě.

Celý život trpěla tím, že jí někdo předhazoval, jak je tlustá nebo obrovská. Rozhodla se tomu tedy jednou provždy udělat konec a dát lidem najevo, že bude spokojená nejen se svým tělem, ale i se svým sebevědomím.

Vše se totiž odvíjí od toho, co máte v hlavě a co si myslíte vy, ne co ostatní říkají, že byste si měli myslet.

Napsala si na tělo vzkaz Be Beautiful, tedy Buď(te) krásná(í), a zahájila takovou netradiční kampaň, kde si otestovala nejen reakce veřejnosti, ale hlavně i sama sebe. Přestože se bála negativních komentářů, skoro žádné nepřišly. Její snaha měla nejen obrovský ohlas, ale Denise to pomohlo se vyrovnat sama se sebou a s tím, že už jinak asi vypadat nebude.

Sama nevěří tomu, že by byla hubenější. Je jedno, jestli se jí hubnout nechce nebo nemůže. Odteď ale ví, že nikomu z vás do její tloušťky nic není. Jak říkáme, je to jen v hlavě.