Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chcete si zkusit, jaké je to být bezdomovcem? Jeden muž nabízí službu, kdy se stanete bezdomovcem na tři dny, za skoro 40 tisíc korun!

Být bezdomovcem je drahá sranda!
Zdroj: Facebook.com

Zajímalo vás někdy, jak asi žijí bezdomovci? Říkali jste si, že vyzkoušet se má všechno? Jste zvídaví? Pokud máte dost peněz, můžete se na tři dny stát regulérním bezdomovcem v ulicích amerického města Seattle. Jenom musíte zaplatit 2000 dolarů, což je v přepočtu téměř 40 tisíc korun.

Třídenní zážitek organizuje Mike Momany, dříve počítačový programátor, který podnikal ze svého obytného vozu, protože zjistil, že nájmy v Seattlu rostou do obrovských výšin. Tento rok v létě si ale vzal na dva měsíce volno a rozhodl se zjistit, jaké to asi je žít na ulici. Zážitek se mu natolik líbil, že se rozhodl poskytnout ho i ostatním. Když náležitě zaplatí.

Když zaplatíte, první den dostanete speciální identitu a speciální bezdomovecké oblečení. Momany vás pak odveze na oblíbená místa bezdomovců, abyste mezi nimi zapadli a vytvořili si základní kontakty. Večer vás pak nasměruje do ubytovny pro bezdomovce. Druhý den už je složitější, doporučuje přespat na lavičce v parku nebo pod mostem. Třetí den mohou zájemci vyzkoušet jídlo, které se rozdává bezdomovcům, a den končí k ránu, kdy se všechno oslaví u drinku a proberou se zážitky.

Proč ale tolik peněz? „Je to zážitek, který lidé jen tak nezískají,“ říká. Má i facebookovou stránku, kde se můžete přihlásit. A kolik lidí se už přihlásilo? Ehm, ani jeden.

Související články

Další články