Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chcete si zajezdit v policejním BMW jako Kruliš? Zeptali jsme za vás! Odveze vás BMW z hospody? A musíte mít s sebou dítě na klíně?

+ Další 3 fotografie
Zaměstnanec Hradu Vladimír Kruliš se svezl policejním BMW. A policista s ním boural. Všichni ten nešťastný případ známe. Policisté nyní dostali nové BMW. Chcete se v něm svézt také? A platí nabídka pro dospělé osoby? Nebo musíte s sebou mít malé dítě, jak říkal policejní prezident Tomáš Tuhý? Poslechněte si unikátní rozhovor.

Policisté nejdříve vydali zprávu, že luxusní BMW bouralo, protože řidič náhle dostal mozkovou příhodu Jenže později se objevily spekulace, že BMW řídil hradní pán Kruliš

Generální inspekce bezpečnostních sborů nehodu policejního sporťáku řešila. A došla k závěru, že Kruliš ve voze sedět směl

"Na zajišťování bezpečnosti prezidentské návštěvy se společně s jihomoravskou policií standardně podíleli i pracovníci z kanceláře prezidenta republiky, tedy mimo jiné i hradní protokolář Vladimír Kruliš. Ten v průběhu prezentace techniky projevil zájem o praktickou ukázku vozidla BMW i8," uvedli policisté.

Přítomnost civilní osoby v policejním voze je tedy podle GIBS možná.

Zavolali jsme proto jihomoravským policistům, aby nám sdělili, zda nás také svezou. Máme v redakci eXtra.cz fanoušky do pěkných aut a také by se rádi svezli jako Kruliš. Nebo by i chtěli takové auto řídit.

Policisté zatím neví, zda na podobné akce bude pořadník. Dnes převzali nový vůz. Věří, že bourat již nebudou. A možná časem svezou i čtenáře eXtra.cz! Poslechněte si velmi zajímavý rozhovor.

Související články

Další články